.

MONINXS 11×14 Слики Рамки Сет од 5, Прикажување на Слика 8x10 со Мат или 11x14 Без Мат, Елегантен Модерен Фото Рамка Совршен за на Ѕид и Tabletop, Црна MNPF02B1

MONINXS 11×14 Слики Рамки Сет од 5, Прикажување на Слика 8x10 со Мат или 11x14 Без Мат, Елегантен Модерен Фото

DEN 593.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Модерна Слика Рамки】Дизајниран со модерен стил и уникатни сива рамки, тие ќе се совпадне со било декорација стил.Најголемиот дел од 5 парчиња слика рамки утврдени во иста големина ќе ви овозможи да се прикаже различни незаборавни фотографии.Имајте на скапоцени спомени и украсете го вашиот дом со овие елегантен слика рамки. 【Погоден за 2 Големини на Слики】 Секој пакет фото рамка доаѓа со отстранлив бела мат, која е погодна за 11x14 слики без бела мат, одговара 8 X10 фотографии со користење на бела мат.Нашата слика рамки се сигурни да се комплимент сите на вашите фотографии, слики, разгледници, сликарство и повеќе. 【Ѕид & Tabletop Екранот】 Не се само одличен избор за ѕид прикажување фотографии во дневна соба, спална соба, канцеларија, и децата' соба, но рамки се, исто така, око-фаќање на оркестарот на вашиот tabletop.Место нив вертикално или хоризонтално и ги организира во начинот на кој ви се допаѓа.Фотографија на ѕидот полн со забава и љубов ќе ја зголемат вашата среќа во животот. 【Внимателен Дизајн】Направен од високо-квалитет на ГЛАСАЧКО место rim, опремен со мазна завршница и дизајниран со мимика дрво зрна, MONINXS слика рамка е текстура и три-димензионални.Можете лесно да пристапите до и да ја вчитате слики со помош на копчиња на грбот.Сите потребни хардверски е вклучена за лесно поставување во неколку минути. 【Класичен Стил Прекрасен Подарок】Нема сомнение дека фото рамки е единствен начин да се задржи спомени, која ќе биде најтопол подарок за вашите пријатели, семејства и партнер.Замислете како возбудени или се пресели тие ќе бидат кога ќе се стави на скапоцени слики во рамки, и да им даде како подарок!.Интересен и креативен начин да декорирате вашиот дом.Дали уметноста фотографии, семејни фотографии, свадба слики, групни фотографии, во нашата модерна слика рамки, тие изгледа поубаво и декоративни.Слика Ѕид во моментов е во многу модерен, практични и пријатен начин да ги красат празните ѕидови.Замислете како прекрасна тоа е за да снимате и да се потсетиме на деца годишен фотографии во нашата рамки и висат на ѕидот во детска соба.Замислете да се создаде ѕид на спомени кои само им припаѓа на вашето семејство, која ќе ви даде поддршка, вера, топлина, љубов.

Главните својства