.

kekafu 3 Еез Божиќ Вратата Knob Закачалка Дедо Снешко Ирваси Вратата Закачалка Божиќ Вратата Виси Приврзоци Вратата Украси за Дома Хотел Вратата Закачалка Одбор Doorknob

kekafu 3 Еез Божиќ Вратата Knob Закачалка Дедо Снешко Ирваси Вратата Закачалка Божиќ Вратата Виси Приврзоци

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет се вклучени : Секој сет на нашата врата, украси вклучува 3 прекрасна вратата закачалки, вклучувајќи 3 D Санта Мраз, снешко и елен, кој се совршена декорација за Божиќ.Квалитет на материјалот : Нашата врата се справи со pendant се направени од мека и издржливи се чувствува и влакна.Тоа е нечистотијата-отпорни, безбедно и не е лесно да се оштети, и може да се користи за долго време до следниот Божиќ.Големина : Околу 48 x 13.5 cm/ 18.9 x 5.3 инчи, совршена големина, висеше на врата се справи, додавајќи силна Божиќ атмосфера на домашната и донесување на семејството среќни.Широко се користи : Можете да висат на Божиќ украси на Дедо Мраз, снешко и elk на windows, ѕидови, камини, врати, дрвја, стреи или каде што сакате.Божиќ декорација : Вратата Knob Закачалката е специјално дизајниран за Божиќ.Можете да декорирате вашиот дом, со овој додаток.Оваа pendant додава силна Божиќ атмосфера во вашиот дом.

Главните својства