.

Кларк Бричење Ко. Рефил Касети за Браун се Исчисти & се Обнови CCR (6-Pack)

Кларк Бричење Ко. Рефил Касети за Браун се Исчисти & се Обнови CCR (6-Pack)

DEN 827.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со сите Браун Чисти&Полнење Систем (Activator, Синхронизирано, Pulsonic и Серија) Лимон Свежи Формула : алкохол-врз основа на решение кое го чисти и подмачкува на хлапак го Замени рефил кертриџ на секои 3 месеци да се доживее хлапак како нови, секој ден Направени во U.S.A.by Кларк Бричење Ко.

Главните својства