.

J. W. Winco 28WG68 GN598.5 Пластични Стигнале Рачка

J. W. Winco 28WG68 GN598.5 Пластични Стигнале Рачка

DEN 1894.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дршка : Сјајна, полиран, мазна црна фенолни пластика, обновлив (Duroplast PC).Пролет натоварени стигнале механизам : Нерѓосувачки челик центар и матични Европскиот стандард Број 1.4305 (American standard 303 серија).Рачка има и во двете позиции.Земја на потекло : Германија.Стигнале Справува со Нерѓосувачки Челик Заклучување Механизам, Фенолни Пластика.

Главните својства