.

CORRURE Шарени Polka Dot Дома Ѕид Decals ( 255pcs ) - Лесно Кора и се Држи Оркестарот Налепници за Бебе Градинка , Детска Дете Спална соба , Дневна Соба , Безбедно Отстранување од Ѕид

CORRURE Шарени Polka Dot Дома Ѕид Decals ( 255pcs ) - Лесно Кора и се Држи Оркестарот Налепници за Бебе Градинка

DEN 1084.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

❤️ Ги КРАСАТ ВО МИНУТИ – Совршен DIY соба декорација.Не се потребни алатки.Овие 255 polka точки multicolor декоративни налепници може да се организира во единствени форми или модели.Брзо да се применуваат без да се расправаме!. ✅ ЛЕСНО КОРА И СТАП – Работи одлично на секоја чиста и мазна површина.Доаѓа во избрани големини, така можете да добиете креативна и се украсуваат секоја соба да се направи повеќе да се забавуваат и да се привлечни.Се отстранува, така што лесно може да се смени неговата позиција ги ако е потребно. ✅ БЕЗБЕДНО НА ЅИДОВИ – Нема потреба да се грижите за оштетување на вашиот ѕид боја.Не остава неуредна остатоците зад себе и нема чудни или јак мирис. ✅ ДОЛГОТРАЈНИ ЅИД УМЕТНОСТ – за Разлика од редовните хартија налепници, овие круг ѕид налепници имаат нежен но сепак добар квалитет лепило.Нема да падне лесно.Ќе изгледате за годините што доаѓаат!Исто така, може да се применат за да се прозорци, врати, мебел, апарати, кабинети, и буквално насекаде со рамна и мазна површина. ✅ ДОДАДЕТЕ POP НА БОЈА ЗА СЕКОЈА СОБА – Одлично за бебе бебе соба, деца playroom, и тинејџерски девојки или момчиња спална соба, дневна соба, купатило, кујна, училница, канцеларија, и повеќе.Овие живописни polka точка ѕид decals дефинитивно може да заличи и додадете вредност на секој простор во вашиот дом. ✅ CORRURE 100% СРЕЌЕН ЦЕЛ Нашата цел е да се направи сите наши клиенти да уживате во убави среќни моменти во животот.Направивме илјадници клиенти среќни досега, но, ако за било која причина не сте задоволни, да стапат во контакт со нас и ние и ветуваме да се направи тоа подобро и да ви даде 100% наплата.Притиснете го копчето "Додади во Кошничка" копчето за сега!.

Главните својства