.

NICETHUMB LED Неонски Светлина 2Pack,Туѓо Неонски Знак и Планетата Декоративни Батеријата или USB Управувана Неонски Светла светне за Спалната соба/Детска Соба/Бар/Home

NICETHUMB LED Неонски Светлина 2Pack,Туѓо Неонски Знак и Планетата Декоративни Батеријата или USB Управувана

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

☞【Количество】-2 парчиња Туѓо планета неонски знак,неонски светла туѓо : 7.8inx8.7in(19.8cmx22cm);Планета неонски светлина : 11.8inx6.9in(30cmx17.5cm),осветлување во текот на ноќта,не му наштети на очите. ☞【БАТЕРИЈАТА & USB УПРАВУВАНА】-Батерија управувана led знак,само 3 АА батерии (не се вклучени) или USB напојување се потребни.Неонски знак батерија,само приклучете USB порт за да го вклучите неонски светла.Постои дупка зад led знаци,може да се закачи на ѕид или стави тоа каде ви се допаѓа. ☞【Лесно да се соберат и да се откажам】-Вонземјанин неонски светлина знак и планетата неонски led знак,не само што може да биде ставен на ноќни маса или плакар,но, исто така, може да се закачи на ѕид.туѓо led знак батеријата вклучува 4 ѕид куки,кои лесно може да се закачи на ѕид без нокти. ☞【Заштита на животната средина】-Планетата неонски знак led светло,трајни,отпорни на топлина,неонски led светло Таа е идеална за осветлување дизајн,дури и во расадници или детски соби,туѓо неонски ѕид знак не предизвика штета на луѓето. ☞【СОВРШЕН ПОДАРОК】-Вонземјанин неонски знак за спалната соба,погоден за родендени,забави,гостувања,специјални прилики,Божиќ и Нова Година подароци за девојки,деца или дами.планетата неонски знак може да се користи за Денот на Вљубените,свадба банкети,ангажирање годишнината накит или членови од семејството со деца соба декорација,итн.

Главните својства