.

SCUMAXCON Автомобил Стерео Carplay Андроид Авто Bluetooth 6.5RCD360 PORII USB, SD RVC FM за Голф Passat Caddy Jetta Поло CC EOS

SCUMAXCON Автомобил Стерео Carplay Андроид Авто Bluetooth 6.5RCD360 PORII USB, SD RVC FM за Голф Passat Caddy

DEN 8856.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Јазици : англиски,германски,шпански,Russian The радио поддржува до 32 G HCSD Поддржува Bluetooth,USB,SD-картичката Поддршка фабрика паркинг растојание на екранот (ОП)Поддршка на сите ПК 35/46 автомобили (не можат да се користат за MQB на пример.Тоа не е наш производ.Carplay им овозможува на возачите да го користат i Phone функции со минимални пречки во автомобил.Андроид Авто користи Google Maps податоци, и мапи кои се постојано се ажурираат бесплатно."Шкода" Octavia 2 2007 Година Не се вклопуваат.Ако вашиот автомобил е следново бренд или сакате да се потврди ако радио одговара.Андроид Auto е дизајниран за замена на локалните возило систем на автомобил на производителите да се изврши Андроид апликации и услуги, како и пристапите и да прочитате Android телефон содржина.Андроид Авто : радиото поддржува Андроид Авто функција. Не подржува Dynaudio Систем за Звук и Крилата Систем за Звук.Siri може да се испрати глас пораки, и сплит-екран функција е погодно за гледање навигација, музика или правење повици на истиот екран."Шкода" Octavia Bj 2006 Година Не се вклопуваат.БЕЗ ПОМОШЕН : уредот не имаат ПОМОШЕН интерфејс, кој е многу погодна за слушање на дигитални медиумски датотеки од надворешни уреди како што се SD картички, USB уреди и паметни телефони преку помошни текст.Одговара за "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" на Седиште,Радио големина : 215mm*180mm*130mm.Carplay : за Да се поврзете на Apple мобилен телефон, системот мора да биде IOS 10 или повисоко."ФОЛКСВАГЕН" Passat Б8 Не се вклопуваат.Ве молиме испратете порака до нас.Ако вашиот автомобил е опремен со Крилата&Dynaudio аудио засилувач, ве молиме да не го нарачате.Тие не се компатибилни.Multivan T5 2006 Година Не се вклопуваат.Испратете ни го вашиот автомобил табла слики,Автомобил модел и години, ако не сте сигурни,Оваа точка е соодветен или не.Без разлика дали тоа е за навигација, мапа, повик, текстуална порака или музика, можете лесно да се контролира со Андроид Auto.На IOS14 бета верзија има додадено позадини, музика, мапи, Siri, сплит екран функции, и повеќе.Пакување : 1 е радио за автомобил (поддршка Car Play, Mirror Link, Андроид Auto) 1x моќ кабел (голема приклучок) 1 2 во 1 адаптер за антена Внимание : задна камера не е компатибилен со нашите радио, кое што се препорачува од страна на "често се купи заедно".RCD360 PROII е подобрена верзија на RCD360 ПРО, опремени со професионални технички главниот одбор, со мазна и брза операција функции и надгради микрофон ефекти.За да се избегне погрешна купување.Проверка на компатибилност листа на Описот пред да ја купите.

Главните својства