.

Squalane Нафта Природен Крем за Лице и Тело

Squalane Нафта Природен Крем за Лице и Тело

DEN 341.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРИРОДНИ АНТИ-СТАРЕЕЊЕТО MOISTURIZER, кој е познат за да ја Зголемува Регенерација на клетките и Oxygenation.ИМ ПОМАГА НА КОЖАТА ДА СЕ СПРЕЧИ APPEARENCE НА БРЧКИ & ФОРМИРАЊЕ НА ФЛЕКИ.SMOOTHS СУВИТЕ МЕСТА, како и подсечен /испукани Кожата.Тоа е познато да се расчисти до тешки проблеми со кожата (егзема, дерматитис, осип, итн.).БРЗО се АПСОРБИРА и да навлезат во кожата оставајќи прозрачна и светли.Помага да се задржи вашата кожа мека и еластична за широка период на време.Најдобро да се користи два пати на ден AM и PM (1-2 капки за некоја област).

Главните својства