.

Aexit 22.5 мм Дијаметар Дупка Пили & Додатоци ХСС Дупка Видов Заби Комплет Вежба Малку Машина Алатка за Метал Дупка Видов Поставува Дрво Легура

Aexit 22.5 мм Дијаметар Дупка Пили & Додатоци ХСС Дупка Видов Заби Комплет Вежба Малку Машина Алатка за Метал

DEN 780.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : ХСС; Пакет Содржина : 1 x Дупка Видов,1 x Клуч,1 x Пластични Случај; Име на Производ : Дупка го Видел.Месо тело со Дијаметар : 6mm/0.24",10мм/0.4"; Вкупна Должина : 80mm/3"; Вкупна Тежина : 125g.Дупка Видов Длабочина : 6mm/ 0.24"; Сечење Дијаметар : 22.5 mm/0.9"; Пресврт Малку Дијаметар : 6mm/ 0.24".Боја : Црна, Сива; сандак Големина : 10 x 5 x 4cm/4" x 2" x 1.6"(L*W*T); Пресврт Малку Flute Должина : 30мм/1.2".Клуч Големина : 60 x 22 x 3мм/2.4" x 0.8" x 0.1"(L*W*T); Одговара Плоча Дебелина : 5 до 25мм.Триаголник месо тело за подобро чак зафат.Пилот вежба за прецизно позиционирање кога го користите.Serrated заби обезбедува непречено сечење и помалку вибрации.Оваа дупка видов е посебно дизајниран да се намали алуминиумски материјал.Погодна да се инсталира на рака одржа воена вежба табела монтирани вежба, или други вежби.Дупка видов има пресврт вежба малку внатре, што е undetachable.Намалувања Челик, Нерѓосувачки Челик, Бакар, Месинг, Алуминиум, Fiberglass и така натаму.Совршен за Инсталирање на брави, копчиња на вратите и кабинети или дупчење голем дијаметар дупки низ пунктови и сл.

Главните својства