.

Бебе Девојки Принцеза Bowknot Мека Единствена Крпа Креветчето Чевли Патики

Бебе Девојки Принцеза Bowknot Мека Единствена Крпа Креветчето Чевли Патики

DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Кожа за ѓон.Премиум мека крпа материјал,лесни и дише, го прави бебето се чувствуваат удобно.Еластична затворање со bowknot оркестарот.Брачен клуб за вашата мала принцеза е облека.Големина 10cm : Препорачана Возраст 0-3 Месеци,Единствена должина 3.94";Големина 11cm : Препорачана Возраст 3-6 Месеци,Единствена Должина 4.33"; Големина 12cm : Препорачана Возраст е 6-12 Месеци,единствена Должина 4.72"; Големина 13cm : Препорачана Возраст е 12-18 Месеци,единствена Должина 5.12";.Враќање или размена на е бесплатно.Премиум мека крпа материјал, лесни и дише, го прави бебето се чувствуваат удобно.Еластична затворање со bowknot оркестарот.Брачен клуб за вашиот малку princesss облека.Боја : Виолетова/Бела/Red/Розова/Црна.Големина : 0-3 Месеци 3-6 Месеци 6-12 Месеци, 12-18 Месеци.Премиум мека крпа материјал, лесни и дише, го прави бебето се чувствуваат comfortable Elastic затворање со bowknot decor Adorable за вашиот малку princesss outfit Color : Виолетова/Бела/Red/Розова/Black Size : 0-3 Месеци 3-6 Месеци 6-12 Месеци, 12-18 Месеци.

Главните својства