.

Оди на Филмот Екран Заштитник за Samsung Галакси S21 5G, Отпорен на Гребење, Меур Слободни, Случај Пријателски со Лесно се Инсталира, Случај Пријателски, Pack 2

Оди на Филмот Екран Заштитник за Samsung Галакси S21 5G, Отпорен на Гребење, Меур Слободни, Случај Пријателски

DEN 527.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Отпорен на гребење заштита да помогне да се заштитат вашиот екран од секојдневното користење.Допрете пет направија тоа лесно да го заштитите вашиот екран со нашите Оди на екран заштитник.Ова јасно екран заштитник помага да се заштити телефонот од дневниот гребнатини со допир & лизгајте прецизност.

Главните својства