.

Господар Масажа 30 StratoMaster LX Ултра мала Тежина Алуминиум Преносни Масажа Табела Пакет, Црна

Господар Масажа 30 StratoMaster LX Ултра мала Тежина Алуминиум Преносни Масажа Табела Пакет, Црна

DEN 12302.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

30" Ширина x 72.5" Должина х 24", На 34" Прилагодлива висина; на Strato Master табела себе тежи само 25lbs. 3" Дебела перница на Мулти-Слој Мала Ќелија пена.На готовиот алуминиум нозе се electrostatically прав обложени да се спречи рѓа, nicks, и гребнатини да се задржи на табелата во потрага понова не; Голема Нога на нога платформи овозможи на Strato Master да се постави на речиси секоја површина. Околу 1.500 кг воздухоплови одделение за поддршка на кабли, работен капацитет е 650lbs.Додатоци вклучуваат : Господар Масажа реновиран Ergonomic Dream прилагодливи лице лулка, Голема Нога нога платформи, мемориска пена лице перница и четири џеб за носење.Првото нешто клиенти и професионалци известување за Мастер Масажа иновативниот Strato Master масажа табела е тепих.Црна Nano Skin тапацир карактеристики врвни Нанотехношка—значењето на дебели перници на оваа табела не само што се заштитени со кожата, што е УВ-отпорни, но кои, исто така, обезбедува одлична чувствуваат и кој е заштитен со 5 Година Гаранција.Во дополнителните на СТП тапацир е на масло и вода-отпорни, емитува нема токсични мириси и има силна тексас-како поддршка за дополнителна издржливост.Уште една голема карактеристика е 3" дебела перница на Господар Масажа е ексклузивни Мулти-Слој Мала Ќелија пена, која е погуста од пена за било кои други масажа табела.Авионот квалитет на алуминиум рамка обезбедува максимална преносливост и сила, додека патентиран Голема Нога нога платформи значи Strato Master Pro може да се земат од канцеларија или дома од на плажа или фудбал поле!На елегантен изглед на Strato MAster е дополнета со еко-пријателски electrostatically моќ обложени црна нозе да се задржи во рамките на слободни nicks, гребнатини и ' рѓа, значењето на табела ќе изгледа новиот за години и години.Тоа, исто така, има Реики нога панели, давајќи им дополнителна сила на масата и дозволувајќи им на терапевтот да се доближи до клиентот за главата и legwork.Оди погоре и пошироко, со секоја табела, Господар Масажа, исто така, вклучува слободен додатоци со Strato Master Pro : Господар Масажа реновиран Ergonomic Dream прилагодливи лице лулка, Голема Нога нога платформи, мемориска пена лице перница и четири џеб за носење.

Главните својства