.

LINAYE Божиќ Венец Закачалка за Поставување Венец Закачалка за Пред Врата со 3 Лента Жичен Прилагодливи Венец Закачалка Кука Од 14.9-25 Тешки со £ 20 Над Вратата Закачалка

LINAYE Божиќ Венец Закачалка за Поставување Венец Закачалка за Пред Врата со 3 Лента Жичен Прилагодливи Венец

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

LINAYE Венец Закачалка Пакет - 1 x Надгради Венец Закачалка, 3 x Божиќ Панделки.LINAYE Венец Закачалка Може да Се Прилагоди Од 14.9-25" И Држете се До £ 20.Над Вратата Кука На Закачалката Е 1.85" Фитинг За Врати Подолу 1.85" Кои Повеќето Американски Пред Вратата Ширина. 3 Панделки, Вклучувајќи : Бела И Црна Plaid, Црвена И Црна Plaid И Burlap Панделки.Вкупната Должина Е 120 инчи Што е Доволно За Вас да ги Красат Вашата Венец Или Венец Кука Како Ви се Допаѓа И Градење Прекрасен Божиќ Атмосфера!.Божиќ Венец Закачалка За Полнење - Прилагодлив Венец Кука Со 3 Божиќ Панделки Ви Помага Да Се Создаде Една Прекрасна Фестивалска Атмосфера.Алатници Може Да Се Направи Во Различни Божиќ Лакови Или Заврши Околу Венец Закачалка Како Декорација.DIY На Вашиот Сопствен!.Здрав И Rustproof Материјал Направен на Квалитет на Алуминиум, LINAYE Венец Закачалка Може да се Одржи До 20 кг И Тешко да се Наведнуваат.Уникатен Дизајн Го Прави Лесно Да Се Прилагоди Нагоре И Надолу, Не Му Наштети На Вашите Раце.Благодарение На Анти- ' рѓа Материјал, Овој Венец Носителот Може да Се Користи За Многу Години.Заштита На Вратата & Мулти Употреба - Не Треба Да Се Вежба.LINAYE Прилагодливи Венец Закачалки Може да Бидат Обесени Директно На Врата.Покриени Со Меки Влошки За Сите Контакт Површини Со Вратата, Куки Ќе Не Нула Вратата.Не Само што Може да Висат Венец, Но Закачалка, исто Така Може да Се Користи за Да се Откажам Торба Или Капут, итн.Answer : ___________________________ Note : 1. Како Панделки Се Рака-сечење, Може да Се Железо Жици, ве Молиме да се Биде Внимателен Со Сечење На Местото на Лента 2. 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ - ве Молиме Контактирајте со Нас Преку E-mail, Доколку Имате какви Било Прашања Или Сомнежи.Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор.П : Дали овој пропелер се меша со затворање на вратата или гребење на рамка на врата?.A : се Опфатени со заштитни влошки овој пропелер нема да ја напушти која и гребнатини на вратата.Дебелината на метал над вратата на венец закачалката е околу 0.11"(малку повеќе од дебелината на 2 наредени dimes) фитинг за повеќето Американски врати и нема да се меша со затворање и гребење на рамка на врата.П : Како широк е на дното кука и како може да се одржи голема и тешка венец?.A : На широк на дното кука е 0.98" и доволно да се одржи голем венец.Постојат некои detents на грбот и на закачалка ќе заглави на своето место во кое се откажам за да £ 20.

Главните својства