.

Reokoou Жените Долго Палто со Крзно Исечените Худ Зима Поместена Јакни Топло Руно Наредени Кадифен Overcoat Outerwear

Reokoou Жените Долго Палто со Крзно Исечените Худ Зима Поместена Јакни Топло Руно Наредени Кадифен Overcoat

DEN 1139.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

✦ Материјал:Полиестер.Повик Качулка, Ние се користи високо квалитетни боја & ткаенина суштински плакарот главен // Долги Ракави Качулка со Плус Големина. ✦ Карактеристики : Маскирани/Pullover/Комплетна Поштенски До Дуксери/Патент Суичери за Жените/Drawstring Дуксери Дизајн/Прилагодливи Drawstring Јака/Туника Lenght-Доволно Долго за да се носат со leggings. ✦ Ocassion : Оваа качулка дебелина е совршен за Есен/топла зимска/летна ноќ и пролет,можете да го носат на работа, околу куќите, прошетка на вашето куче, прави јога, бидејќи тоа е многу лесен и пренослив.тоа е голем подарок идеја за одмор.Можете да одат со речиси ништо за секоја прилика. ✦ Големина : ве Молиме внимание на големината на табелата во опис на производот, одберете ја големината според тоа.големина на табелата не е наш, НЕ КОРИСТАТ !!!. ✦ Облека Нега : Машина За Миење Ладно /Не Кајгана /Сува Ниска.Големина на Табела : Големина : S НАС : 4 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.80" Sleeve : 60cm/23.62" Рамо : 40cm/15.75" Должина на : 67cm/26.38"Големина : M НАС : 6 ЕУ : 36 Биста : 100cm/39.37" Sleeve : 61cm/24.02" Рамо : 41cm/16.14 и делови" Должина на : 68cm/26.77"Големина : L НАС : 8 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94" Sleeve : 62cm/24.41" Рамо : 42cm/16.54" Должина на : 69cm/27.17"Големина : XL НАС : 10 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52" Sleeve : 63cm/24.80" Рамо : 43cm/16.93" Должина на : 70cm/27.56"Големина : XXL НАС : 12 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09" Sleeve : 64cm/25.20" Рамо : 44cm/17.32" Должина на : 71cm/27.95"Големина : XXXL НАС : 14 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.67" Sleeve : 65cm/25.59" Рамо : 46cm/18.11" Должина на : 72cm/28.35"Големина : XXXXL НАС : 16 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47.24" Sleeve : 66cm/25.98" Рамо : 47cm/18.50" Должина на : 73cm/28.74"Големина : XXXXXL НАС : 18 ЕУ : 48 Биста : 124cm/48.82" Sleeve : 67cm/26.38" Рамо : 48cm/18.90" Должина на : 74cm/29.13".

Главните својства