.

Миризливи Свеќи, Bisenghy 4.4 Мл Природни Соја Восок Миризлива Свеќа Подарок Сет, 4 Пакети Ароматерапијата Свеќи за Жените Стрес Олеснување, Најдобар Подарок за Божиќ, Де

Миризливи Свеќи, Bisenghy 4.4 Мл Природни Соја Восок Миризлива Свеќа Подарок Сет, 4 Пакети Ароматерапијата

DEN 556.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

4 Мирисни Ароми Свеќи : Bisenghy миризливи свеќи подарок сет се направени од 4 парфеми-Роза, Јасмин, Ванила, Лаванда.Сите се природни, шармантна и најпопуларните мириси.Згора на тоа, овие свеќи се безопасни за човечкото тело и за животната средина.Природни & Еко-пријателски Состојки : Направен со 100% природни соја восок, природни растителни етерични масла и памучни ткаени lead-free фитили.Не пушат кога се гори, не штети на луѓето и животните.Ултра-Гори долго Време : Секој соја восок од свеќа е 4,4 Оз(125g) .Околу 25-30 часа горење време за секоја свеќа, вкупно е речиси до 100-120 часа.На тој начин, Bisenghy миризливи свеќи се повеќе прифатлива, што ќе ви овозможи да уживате во повеќе арома удобност.Осветлување овие свеќи, многу идеално за јога, медитација и молитва.Која е исто така погоден да уживаат дома спа третмани.Обновливи & Преносни Романтично Патување Свеќа Калај : Мини слатка дизајн го прават можете лесно носат свеќа калај.Совршен подарок за Роденден, Мајка & Денот на Таткото, Свадби, Денот на Вљубените, Божиќ, Годишнини и други посебни денови.Брзо и Најдобра Услуга : Bisenghy обезбеди најдобар професионален производ, услуга за секој клиенти, да им даде на секоја клиенти на најдобар производ искуство е наш врвен цел.Така, Било производи проблем може да се одговори во рок од 8 часа.Па, зошто да не изберете Bisenghy миризливи свеќи?.Bisenghy Ароматерапијата Свеќи Подарок Сет Изработени од 4 ароми, вклучувајќи Роза, Јасмин, Ванила, Лаванда.Тие се топли и удобни мирис што може да зрачи во целата соба рок од неколку минути.Откако овие миризливи свеќи се целосно изгорени, можете да ги користите овие убави тегли како декоративни садовите за складирање.Еко-пријателски и Безбедно Материјал 100% природни соја восок даде чист согорување за нашите миризливи свеќи.Плус чист памук, плетени lead-free фитили, нашите свеќи постои црн чад кога гори.На тој начин, тие се безопасни за луѓето и нашите домашни миленици.Топло Совети : Да горат свеќи во рамките на нашиот поглед за да се спречи огнот.Да се чува надвор од дофат на деца и домашни миленици.Никогаш не близина на нешто што може да се фати оган.Ве молиме да се стави тоа на топлина отпорни на површината само затоа што оваа tinplate ќе се загреат кога свеќа гори.Да горат не повеќе од два часа секој пат.

Главните својства