.

Андроид Стерео во Автомобил со Безжична Apple Carplay GPS, Bluetooth A. I. Глас, Podofo Двојно Din Радио 7 екран осетлив на допир Поддржува Андроид Авто WiFi FM SWC + Dual USB + Двоен Микрофон + Бе

Андроид Стерео во Автомобил со Безжична Apple Carplay GPS, Bluetooth A. I. Глас, Podofo Двојно Din Радио 7 екран

DEN 3359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Систем : Android, Apple Carplay Connetion : Безжични/USB Cable Android Авто Connetion : USB Cable Screen големина : 7 Inch Screen резолуција : 1024*600 излезна Моќ : 4*45 W Радио Бенд : FM/RDS Видео излез : Поддршка Аудио формат : МАЈМУН/FLAC/WAV/MP3/WMA, итн формат за Видео : MKV/RMVB/AVI/MP4/MDV итн Слика формат : PNG/JPEG/JPG/GIF/WBMP/БНП итн Фабрика поставување клучни зборови : 8888.Андроид Авто Connetion : USB Кабел. 7 инчен HD големи капацитивни екран осетлив на допир и 2.【Повеќе Од Apple Carplay】Компатибилен со Безжична Apple Carplay, што го прави полесно да пристапите до вашиот телефонски функции, вклучувајќи GPS навигација, музика,повици, известување, пораки, и многу повеќе.Можете да го контролирате функции ви е потребна за вашиот управувачот лесно. 【7 Инчен Full HD екран осетлив на допир】Autoradio со 7 инчен капацитивни екран на допир,повеќе чувствителни, светла и точни.Може да се каже "Еј Podofo" да се разбудам и да испратите различни команди лесно.РКА Влезови/Излези : Видео влезови/излези & Аудио влезови & микрофон текст & amp и subwoofer излези.Ова 10-Инчен стерео во автомобил го поддржува и двете изграден во micphone и екстра micphone, црна кабел на РКА кабли е дополнителен микрофон на текст.Систем : Android.FM радиото е со 18 претходно зачувани станици, можете да ги зачувате вашите омилени станици и да слушате вести, музика и програмата и во секое време.Кога возилото е во обратна, камерата ќе се вклучи и сликата ќе биде прикажана на екранот автоматски, што го прави вашиот обратна поудобно и побезбедно. 【Андроид е Радио за Автомобил со GPS Навигација】 Со Wi Fi/топло место поврзан, можете да даунлоадирате мапи од целиот свет за слободни во Here Wego Стан, по ова, можете да го користите offline навигација.РКА Влезови/Излези : Видео влезови/излези & Аудио влезови & микрофон текст & amp и subwoofer outputs This 10 Инчен стерео во автомобил го поддржува и двете изграден во micphone и екстра micphone, црна кабел на РКА кабли е дополнителен микрофон на текст.Спецификации:.Ако вашиот автомобил треба canbus, воланот контрола нема да работи. 【Rear View Camera】Нашиот автомобил игра радиото е опремен со 12 HD LED светла ноќ визија, агол на гледање и IP68 водоотпорен копија камера, повеќе побезбедно и време-ефикасно искуство!Едноставно промена во обратна опрема и автомобилот систем сили на сликата на камерата автоматски.Видео излез : Поддршка.5 D калено стакло огледало, 1024*600 висока резолуција, повеќе чувствителни и подобро визуелно искуство.Аудио формат : МАЈМУН/FLAC/WAV/MP3/WMA, итн.Екран резолуција : 1024*600.Слика формат : PNG/JPEG/JPG/GIF/WBMP/БНП итн.Фабрика поставување клучни зборови : 8888. Излезна моќ : 4*45 W.Овој автомобил аудио не само безжична carplay врска, но исто така Интелигенција Гласовен систем кој е многу попаметен од општиот автомобил аудио системи. Автомобил стерео е вграден во поддржува Bluetooth со A2 DP/hands-free повик/автоматското вчитување на преводот телефон книги.

Главните својства