.

Fleetguard Филтер за Воздух Средно Дел No: AF26398

Fleetguard Филтер за Воздух Средно Дел No: AF26398

DEN 1401.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Крстот Референца : БОЛДВИН RS3995;ДОНАЛДСОН P782107;NAPA 9782;WIX 49782. Примарна Апликации : BOMAG 5821150. Физички Димензии : Висина (инчи) : ;К. Г. 1 (инчи) : ;I. D. 1 (инчи) : ;О Д 2 (инчи) : ;I. D. 2 (инчи) : .Единица Тежина (lb) : 1.06.

Главните својства