.

Sinjimoru Телефон да Ѕвони Носителот & Прст Прстен Стојат 360° на Ротација, Телефон Зафат Потпирач за iPhone Attachable на Магнетни Автомобил Планината Прст Јамка за Мобилен Теле

Sinjimoru Телефон да Ѕвони Носителот & Прст Прстен Стојат 360° на Ротација, Телефон Зафат Потпирач за iPhone

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

КОМПАКТЕН СТИЛСКИ МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ : Sinjimoru Ринго мини нуди тенка елегантен дизајн и да ги комбинира моќна магнетна attachability и тркалезна форма на класична Ринго, со зголемена издржливост и мала тежина.ПОДОБРЕНА КОНТРОЛА СО РИНГО МИНИ : Држете го вашиот мобилен телефон удобно, без страв од отфрлање тоа.Телефонот ѕвони ротира 360 степени, swivels 180 степени и гарантира сигурна и лесна една рака телефон зафат.Телефонот зафат може да се трансформира во видиме потпирач за биро.МАГНЕТНИ ПРСТ ПРСТЕН НОСИТЕЛОТ : прст прстен е attachable да магнети и лесно може да се користи како телефон планината со прикачување на телефон да ѕвони носителот на магнетни автомобил планината како што Sinjimoru е Ballie или други магнетни телефон на сопствениците.КОМПАТИБИЛНОСТ : Sinjimoru Ринго мини може да биде прикачена на скоро сите паметни телефони и телефонски случаи (освен силикони случаи).За повеќе информации, ве молиме да го прочитате компатибилност информации во описот подолу.ПАКЕТ / ГАРАНЦИЈА : пакетот содржи Ринго мини (x1), екстра 3 M селотејп (x1), и Асистент Лепило Филм (x1).Sinjimoru нуди 90 дена за гаранција на сите наши производи и телефон додатоци!.

Главните својства