.

Брада Чешел За Мажи - Најдобри Џеб Дрвени Чешел за Чешлање & Чешла Косата, Бради, и Mustaches - Совршени за Употреба со Balms и Масла - Заоблени & Мазна Заби Кои Не се Повлече и?

Брада Чешел За Мажи - Најдобри Џеб Дрвени Чешел за Чешлање & Чешла Косата, Бради, и Mustaches - Совршени за

DEN 334.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : машки чешел за обликување на една брада брзо.Нема статични или влече, и тоа е фантастичен за untying јазли.Совршен за било каква брада, без разлика дали тоа е долго, кратко, дебели или тенки.ЏЕБ ГОЛЕМИНА : лесно е да ги носите со вас и имаат брз лек ако ситуацијата повици за тоа.Дрвени џеб чешел обезбедува крајната чешлање искуство што можете да понесете со вас каде и да се.СОВРШЕН : дрво брада чешел е идеален за примена на масла и balms на вашата брада.Дизајн : тоа се вклопува удобно во рака и овозможува да оди поблиску до кожата при чешлање на брада.СИЛНА : чешел е дебелина прави да биде здрав и тешко да се скрши.Ова е мудар човек е украс.Endize природни брада чешел за мажите, помага во масло дистрибуција, тешко губење на текстурата подобрување, стил, обликување, мазнење, и климатизација.Користете брада масла, balms, восоци, и балсами за да се постигнат најдобри резултати.Идеален за чешлање, омекнување, стил и тешко бради и staches.Заоблени мазна заби кои не се повлече или затегнување брада и тоа е фантастичен за untying јазли.Ние се грижиме за вашата лицето коса, без оглед на стилот, бојата, должината, или форма што е потребно.Направи изјава со вашата брада, затоа направете го тоа убаво еден!Ние се сигурни дека ќе уживате во нашиот производ, но ако не сте задоволни со било кој од нашите брада дрво чешел за било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право.

Главните својства