.

Случај-Мате - Google Пиксели Случај 2 - Karat Ливчиња - Заштитен Дизајн за Пиксели 2 - Виолетова Ливчиња

Случај-Мате - Google Пиксели Случај 2 - Karat Ливчиња - Заштитен Дизајн за Пиксели 2 - Виолетова Ливчиња

DEN 203.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сушени вистински цвеќиња со метални фолии елементи, не два случаи се подеднакво, секој од нив е уникатен.Воена сила влијание заштита (овој случај е овластен да ги исполнуваат или надминуваат МИЛИ-STD-810 G капка тест стандарди).Анти-нула технологија и рафинирани природни чувствуваат метални копчиња.Воскресна усна да го заштитите екранот од капки и гребнатини на површината.Направени со вистински Цвеќиња, нашиот нов Karat Ливчиња колекција парови елеганција со Класична убавина.Delicately исушени Цвеќиња со око-фаќање на метални елементи се спакуван во јасно смола за да се даде овој случај навистина домот пресврт.Анти-нула технологија работи за да се зачува сложена шема додека нашиот потпис метални копчиња нагласи деликатна Ливчиња.Бидејќи секој случај содржи вистински Цвеќиња, Не два случаи ќе биде иста, што ќе ви овозможи да ги покажат индивидуалноста на и вие и вашите убави и заштитни Google пиксели.Овде, во Случај-Другарче, ние знаеме дека во некој случај, не е само нешто што се Лизга на задната страна од вашите Google пиксели и се заборави.Тоа е моден Додаток во сопствената право.Телефонски случај изразува вашата личност, accentuates вашиот изглед, и - најважно - ги штити вашиот Google пиксели, но само поради тоа што е практична потреба не значи дека тоа не може да биде убава.Изберете го вашиот стил!.

Главните својства