.

NEOM - Совршен Ноќен Сон Миризлива Свеќа, 3 Фитил | Лаванда & Јасмин | Етерични Масла Ароматерапијата Свеќа | Мирис на Спиење

NEOM - Совршен Ноќен Сон Миризлива Свеќа, 3 Фитил | Лаванда & Јасмин | Етерични Масла Ароматерапијата Свеќа

DEN 1029.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕН НОЌЕН СОН – Ништо не влијае на тоа како ќе изгледа или се чувствуваат како многу како сон, или недостаток од него.На NEOM Мирис На Спиење опсег е специјално формулиран за да се релаксираат вашиот ум и тело да уживаат одличен ноќен сон.ЛУКСУЗЕН ПОДАРОК – совршен подарок за некој близок; идеален за роденденски подарок, или само да се покаже дека се грижи.Занесе пријатели или семејството или навистина себе со Tranquillity Миризлива Свеќа. 100% ПРИРОДНИ МИРИСИ – сложена мешавина до 19 од најчиста можно етерични масла, вклучувајќи англиски лаванда, слатка василиј, јасмин и камилица, стручно се помеша да ви помогне да се опуштите и да се подготвите за спиење.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ – На NEOM Совршен Ноќен Сон Миризливи 3 Фитил Свеќа (14.8 мл/420g) има до 50 часа на изгори време и да е страна истури со користење на 100% природен восок.КАКО ДА се КОРИСТИ – Светло ова свеќа пред спиење за да се овозможи мирис за да се пополни простор.Горат за минимум 2 часа, а максимум 4, скратите фитили пред секоја употреба да не пократки од 1cm.Користење со својот совршен партнер Совршен Ноќен Сон Перница Магла.

Главните својства