.

Suuonee Антена Јарболот, Автомобил Стерео Радио Проширија Бустер Антенски Антена Одговара за T4 Транспортерот Eurovan Автобус

Suuonee Антена Јарболот, Автомобил Стерео Радио Проширија Бустер Антенски Антена Одговара за T4 Транспортерот

DEN 352.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Премиум Квалитет : Радио Антена е направен од висок квалитет на алуминиум и АБС материјал, кој е висока температура и киселина и алкално отпорен и издржлив.Функција : Да се реши слаб FM сигнал или вознемирувачки сигнал проблеми со инсталирање разновидност антенски системи.Тоа може да им помогне да го избере најдобриот радио сигнал помеѓу две возила монтирани антени.Одлични Перформанси : Антена работат на струјата е многу ниска, ултра-висока ефикасност, ултра-висок сигнал.Компактен и исклучителна, јак прием на сигналот, лесен и удобен за користење.Лесен за Инсталација : Моќ Антена Јарболот со едноставна и сигурна инсталација, без каква било измена, plug and play.Да се ослободи од тежок процесот на инсталација.Обезбедување на квалитет : Ние нудиме 12 месеци гаранција, вистински се грижите-слободен шопинг искуство.Ако имате било каков проблем, слободно контактирајте со нас, нашиот професионален механичар вид ќе работи за вас.

Главните својства