.

YYDMBH Облека Опфаќа Јасно Гардероба Покрие Облека Покрие Оксфорд Облека Рек Прашина Маска Водоотпорен Виси Облека Одговараат Торба Облека Организатор Носители за Д

YYDMBH Облека Опфаќа Јасно Гардероба Покрие Облека Покрие Оксфорд Облека Рек Прашина Маска Водоотпорен Виси

DEN 1514.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој дизајн на сушење рек прашина маска овозможува ефективно користење на сушење рек да биде бескрајно зголемува.Дури и во прашливи правец, тоа може да се заштити внатрешноста на облека од прашина.Животната средина материјал, без odorous пластични мирис, не се отровни и безопасно, меки и удобни, може да се користи, погодно за мијат.Со користење на оваа прашина маска може да им помогне на слободен простор на некои, така што вашиот мал плакарот може да биде уреден и уредно, и тоа може да биде укината рамни и лесно за чување кога не е во употреба.Облека прашина маска е погоден за повеќе костуми, кошули, палта, џемпери, јакни, или сезонски облека.Долг животен век, погодно за складирање на облека.Едноставен дизајн е практична.Тоа не ќе се стави на било каков притисок на облека и да предизвика брчки.Згора на тоа, тоа е идеален избор за чување и одржување на облеката чиста и прашина-доказ.Овие облека, торби не се зема премногу плакарот простор.Спецификации : Description The објектот е издржлива и крпа за заштита на маската, што е направен од високо - квалитет на оксфорд ткаенина материјал, а може и заштита на вашиот крпа инсекти и влага доказ.Може да се земе во еден поглед да се види внатрешноста на облека, веќе не мора да се грижите за облека drape.Боја : Сива.Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : Проширување : Прибл. 157 x 50 x 146cm.Медиум : ¢ Прибл. 120 x 50 x 146cm.Тесен : Прибл. 105 x 50 x 146cm.Пакетот вклучува : 1 x Прашина Маска.Ефективна влага доказ и водоотпорен, изолира штетници.Прецизни рутирање и seaming, поцврсти и потрајни.

Главните својства