.

STENES Bling Паричникот Телефон Случај Компатибилен со Google Пиксели 2 XL - Стилски - 3D рачно изработени Цветови Дизајн Кожа Покрие со Екран Заштитник & Вратот Рака Lanyard - Пинк

STENES Bling Паричникот Телефон Случај Компатибилен со Google Пиксели 2 XL - Стилски - 3D рачно изработени Цветови

DEN 407.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени случај компатибилен со вашиот Google Пиксели 2 XL (2017).Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & материјали.Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници со моден вкус во умот.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.STENES Bling Паричникот Телефон Случај за Google Пиксели 2 XL - СТИЛСКИ - 3 D рачно изработени Кристал Кристал Дијамант Дизајн Grils Жените Серија Магнетни Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Стојат Кожа Покрие Случај за Google Пиксели 2 XL (2017) со Вратот Рака Бенд Lanyard [Црвено&Црно-Сива] & Екран Заштитник [2 Pack] МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние користиме комбинација од 100% автентични кристали & Висок квалитет *BLING* кристали & Посебни направи прибор / decors.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.Пакет содржи : - 1 * Моден Кожа Bling Телефон Случај за Google Пиксели 2 XL - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (по Случаен избор) - 1 * врвка за околу Рака - 2 * Екран Заштитник за Google Пиксели 2 XL - 3 * Вратот Рака Бенд Lanyard [Црвено&Црно-Сива] 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако Поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Смисла-ТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.

Главните својства