.

WaaHome Мали Богатство Кутии Поставени на 2 Дрво Pirate Богатство Градите Keepsake Накит Кутија За Децата Подароци,Украси за Дома

WaaHome Мали Богатство Кутии Поставени на 2 Дрво Pirate Богатство Градите Keepsake Накит Кутија За Децата Подароци,Украси

DEN 551.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сет од 2 : Вклучува 2 парчиња богатство кутии со различна големина.Мало Богатство Градите : Еден е за 4"x4"x2.4", друга е 2.7"x2.7"x2".Декоративни Дрвена Кутија : Направен од квалитетот на дрво, гроздобер и селски.Погодна да се користи и како украсни кутијата или да се задржи накит, keepsakes, ситните, колекционерски предмети клучеви итн.Мали дрво кутија, голем како Божиќ подароци, дел од Божиќ размена, персоналните накит кутија, меморија кутија за на свадба.Мало Богатство Кутии Поставени на 2 Дрво Pirate Богатство Градите Keepsake Накит Кутија За Деца Подарок,Домашна Декорација.

Главните својства