.

KOMAKE Зафатен Коцка за Години, Дрвени Патување Играчки Зафатен Одбор Активност Коцка за Toddles 1 2 3 4 5 6 Години, Момчиња и Девојки, Деца Сензорни Играчки за во Автомобил Па

KOMAKE Зафатен Коцка за Години, Дрвени Патување Играчки Зафатен Одбор Активност Коцка за Toddles 1 2 3 4 5 6

DEN 372.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Образовни Зафатен Коцка】 : Зафатен кутија вклучува пролет latch, се префрлат копче/тркалце,брава и клуч,орев s малку раце од штета.Активност зафатен одбор играчки чува деца фокусирани и да се забавуваат, се промовира развојот на деца когнитивните и физичките способности.Може да се користи како Божиќ, роденденот подароци, деца крштевањето празник подароци.Овој зафатен коцка играчка користи совршен полирање процес, со мазна површина.Вашето дете може да се користи безбедно, без повреда на деца раце.Зафатен одбор е рачно изработени, кои се отпорни да падне и да игра, делови фиксни и стабилна.Рабовите се намали правилно и нема да ја оштетат детето раце.Сетилните зафатен одбор играчка користи високо-квалитетни материјали и не содржи BPA, така што може да се користат со доверба.Зафатен коцка играчка е направен од високо-квалитет на дрво и од не ' рѓосувачки челик, која е отпорна на игра и да падне; нерѓосувачки челик фитинзи се издржливи и не rusty.Зафатен одбор играчка има две копчиња.Образовни зафатен одбор може да ги задоволи деца љубопитност во процесот на игра, се посветам на деца независно размислување и практична способност.Оваа квалитет дрвени интерактивни играчка вклучува fingertip gyroscope, анти-кражба безбедност брава и клуч, пролет болт, switch, универзална тркала, вода допрете и ротирање завртка капа.Се посветам на деца когнитивни, внимание и способност за учење.Зафатен Коцка Играчка Големина : 14 * 12.3 cm/5.5 * 4.85 инч.Компактна големина е совршен за да се носат за време на патување.Патната зафатен коцка е совршен образовен играчка за години 1 2 3 4 5 6 години ,активноста на коцка е наменета за Деца, соодветно исто така и за децата со аутизам.Тоа доаѓа со шест страни на 7 активности кои може да ги задржи вашите деца ангажирани за неколку часа. 7-ВО-1 когнитивни Играчка, искра вашето дете е имагинација и да се стимулира неговата креативност со овој montessori коцка.Зафатен коцка играчки е направен од високо-квалитетни материјали и внимателно рачно изработени без било остар раб, тоа може да се заштити вашиот детето малку раце од штета.Активност зафатен одбор играчки чува деца фокусирани и да се забавуваат, се промовира развојот на деца когнитивните и физичките способности.Може да се користи како Божиќ, роденденот подароци, деца крштевањето празник подароци.

Главните својства