.

eletecpro 5x7 Слика Рамки Сет од 4 - Дрвени Дизајни Ѕид Оркестарот Табела Врвот & Ѕид Фото Рамки Поставува на Ѕид - Вертикална & Хоризонтална - Селски Дом Décor Слика Рамка(Пот?

eletecpro 5x7 Слика Рамки Сет од 4 - Дрвени Дизајни Ѕид Оркестарот Табела Врвот & Ѕид Фото Рамки Поставува на

DEN 407.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

СЕЛСКИ ДИЗАЈН : Ова eletecpro 5x7 инчен слика рамката поставена со елегантен и едноставен селски дизајн кој ќе ви помогне акцент секој дом или канцеларија.Рамки вклучуваат 4pcs виси куки за лесно ѕид ги прикажете или да ги прикажете вашите омилени фотографии на која било работна маса или tabletop.одговара до 5x7 инчен фотографии.НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ : Секоја рамка направени со совршен внимание на детали.Издржливи МДФ изградба,Вистинска чаша за се даде јасен приказ на вашите фотографии.Добро и обезбедени спакувани без страв од оштетување на транспорт.ПЕРСОНАЛНИТЕ ВАШАТА ФОТО : снимате вашите омилени моменти и да се каже приказна со нашата eletecpro Рамка во собата.Види вашиот негувале слики дојде на живот и додадете интерес да ѕид во вашиот дом.Прекрасна колекција на квалитетот дрвени рамки ќе се создаде стилски изјава која ви овозможува да се одбележат и да ги прилагодите на вашите посебни прилики, што ги прави дел од вашиот ден на ден живот.ПРЕКРАСЕН ПРИСУТНИ : Ова рустикален стил рамки погодна за секој ден вреди да се слави, роденден, свадба, Божиќ, денот на Благодарноста, Денот на Таткото, на Мајката Ден, дипломирање сезона, бебе туш, итн.Верувај ми, тоа е апсолутно пристоен и практичен подарок.ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сме убедени дека ќе ви се допаднат нашите производи.која е причината зошто ние нудиме целосна наплата или замена ако не се целосно задоволни во рок од 1 година било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Цел сега ризици бесплатно!.Оваа трајни рамка има класичен дизајн и изгледа одлично во речиси секоја décor.На eletecpro Слика Рамка од нуди едноставна, безвременски начин да се прикаже вашата омилена слика.Нашиот дизајни се класичните и едноставна, убава и издржливи.eletecpro слика рамки во различни големини и бои може совршено да се совпаѓаат со вашето декорација стил.Изберете нашите класични рамки за да ги прикажете вашите вредни спомени и ги красат вашите омилени семејство.Оваа рамка го поставите се одлични за дневна декор, бар, ресторан, кафе куќа, Спа, ходникот, дневната соба, dinning соба, сала за состаноци и некои други простори на релаксација, домашни и деловни прилики.

Главните својства