.

Arctis Уво Перници Замена Слушалки на Уво Влошки Перници за Steelseries Arctis 1/3/5/7/7X/9/9X/pro Безжична Ткаенина Слушалки Earmuffs Уво Чаши(1 Пар на earpads + 2 x Слушалки Кабелот Обврзувачк?

Arctis Уво Перници Замена Слушалки на Уво Влошки Перници за Steelseries Arctis 1/3/5/7/7X/9/9X/pro Безжична

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилен】 : GEVO Замена слушалки на уво влошки перници за Steel Series Arctis 1,Arctis 3,Arctis 5,Arctis 7,Arctis 7 X,Arctis 9,Arctis 9 X,Arctis про безжична. 【Се врати квалитетот】 : Враќање на оригиналните earmuffs, квалитетот на звукот се уште е иста како на оригиналните по замена. 【Квалитет на Материјалите и Дизајнот】 : Користење на високо-квалитетни ДИШЕ ТКАЕНИНА и МЕМОРИСКА ПЕНА за да се обезбеди екстремни удобност, и без да се грижиш за проблемот на пилинг исклучување на кожа. 【Лесна Инсталација】 : На слушалка earmuffs е многу лесно да се инсталира и може да се променат во секое време.За секоја инсталација проблеми на GEVO Слушалки на уво, перници, можете да кликнете на видео во Приказ 7. 【Пакет Содржина】 : 1 пар слушалки earpads(10x8.5x2.5cm),2 x СЛУШАЛКА КАБЕЛ ЛЕПЕНКА,2 x Алкохол избрише подлога.Gvoears Слушалки на Уво, Перници се дизајнирани и произведени од страна на Steelseries Arctis оригинални earmuffs производство фабриката, се фокусира на деталите, само за да направи да се чувствувате оригиналниот по менување на earmuffs, музиката нема граници.За вашето здравје, тоа се препорачува да го промените earpads секои 6~8 месеци.

Главните својства