.

Logitech StreamCam, 1080P HD 60fps Стриминг веб-Камера со USB-C и Вграден Микрофон, Графит (Продолжува)

Logitech StreamCam, 1080P HD 60fps Стриминг веб-Камера со USB-C и Вграден Микрофон, Графит (Продолжува)

DEN 4559.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Full HD 1080 P во 60 fps крајната стриминг искуство за двете создател и публиката со ултра-мазна точни движење и попрецизно видео.Се поврзува со USB-C стандард за брз и сигурен конекции поток cam користи USB тип-C за да се обезбеди ефикасна видео пренос на брзини.Smart авто-фокус & изложеност пи-от лицето следење во Logitech фати обезбедува точни фокусот и експозицијата, без разлика каде сте позиционирани.Креирај вертикална видео во full HD едноставно се претвори streamcam 90° до промена во режимот на портрет во Logitech се фати и да се создаде видеа оптимизиран за паметни телефони.Разноврсна монтажа опции се постигне совршен агол за секој крак или видео со флексибилни монтажа options, a следи планината и tripod планината се вклучени.Придвижуван од Logitech фати креираат и споделуваат содржина со леснотија - да ги Прилагодите на вашите снимки и прилагодете ги поставките со Logitech фати стан.Компатибилен со Windows и Mac OS поток cam работи со 10 Windows и Mac OS 10 14 или погоре и е оптимизиран за отворен Радиодифузер софтвер (пре) и XSplit.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Главните својства