.

Под Оклоп UA Заштита ЗАФАТ аква сино зелена iphone 7 / 6s UAIPH-003-TTDS-V

Под Оклоп UA Заштита ЗАФАТ аква сино зелена iphone 7 / 6s UAIPH-003-TTDS-V

DEN 1284.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Не се лизга на зафат, обезбедува безбедна задржете.Три слој заштита во едно парче дизајн.Капка заштита од до 8ft.Компатибилен со Под Оклоп монтажа на системи.Автентични Под Оклоп името на брендот производи, Контрола на Серија Случај.Компатибилен со i Phone SE2/8/7/6/6s.Турмалин темно теал hardshell надворешноста со полесни теал шок апсорбирање на трим и костец.Карактеристики - Не се лизга на зафат, обезбедува безбедна задржете - Три слој заштита во едно парче дизајн - Капка заштита од до 8ft - Компатибилен со Под Оклоп монтажа на системи.

Главните својства