.

Razer Overwatch ManOWar Турнир Издание: Во Линија Аудио Контрола - Еднонасочно Стигнале Микрофон - Ротирачки Уво Чаши - Gaming Слушалки Работи со КОМПЈУТЕР, PS4, Xbox Еден, се Префрлат

Razer Overwatch ManOWar Турнир Издание: Во Линија Аудио Контрола - Еднонасочно Стигнале Микрофон - Ротирачки

DEN 1919.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМ 50 MM ВОЗАЧИ : Обезбедува висока верност игри одделение аудио.ЗАТВОРЕНА EARCUP ДИЗАЈН : Кадифен circumaural соочи се создава супериорен звучна изолација.ОПРЕМЕНИ СО ВО-ЛИНИЈА ДАЛЕЧИНСКИ : Контрола на играта том и исклучување на аналогниот MEMS микрофон на мува.ЦЕЛОСНО СТИГНАЛЕ БУМ МИКРОФОН : Флексибилен дизајн ви дава слобода да се прилагоди на вашиот точните потреби.ДИЗАЈНИРАН ЗА долготрајна УДОБНОСТ : Опремена со rotatable earcups, екстра-големи кадифен уво перници, широк headband, и оптимална тежина за продолжен игри и неспоредливи комфор на движење.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Главните својства