.

Моќ Инвертер, 2000W 12V да 220V Чиста Синусна Моќ Напонски Инвертор Трансформатор Авто Додаток

Моќ Инвертер, 2000W 12V да 220V Чиста Синусна Моќ Напонски Инвертор Трансформатор Авто Додаток

DEN 4524.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погоден за 220 V електрични апарати, Телевизори, ДВД плеери и други апарати за домаќинство 220 V електрични апарати, погоден за патување, одмор, активности на отворено за итни случаи и други материјали од суштинско значење. Од суштинско значење материјали за патување, одмор, активности на отворено, на итни итн. 【Одлични Перформанси】Изградена-во 2 ладење фанови, ниско ниво на бучава, брзо топлина дисипација, стабилна и точни излезен напон. 【Одлични Перформанси】Изградена-во 2 ладење фанови, ниско ниво на бучава, брзо топлина дисипација, стабилна и точни излезен напон. 【Широко Апликација】 На 220 V AC места Обезбедува 2000 w континуирано DC за НАИЗМЕНИЧНА струја која може да се користи за Итни случаи, Камери и за Автомобил, Дом, RV, Соларни. 【Одлични Перформанси】Изградена-во 2 ладење фанови, ниско ниво на бучава, брзо топлина дисипација, стабилна и точни излезен напон.1 НА Најдобрите Работна Температура : 5 - 35 ℃ Ладење Метод : Фан Апликација : Универзална за 12 V возило.Инверторот може да се конвертира DC12 V на AC напон 220 V, професионални и стабилни перформанси. Опремен со еден пар на поврзување на жици, лесен за употреба. 【Професионален Дизајн】Со обратна текст заштита, висок влезен напон исклучување, ниско ниво на текст, преоптоварување, во текот температура, краток спој, низок напон и во текот напон заштита. 【Лесна Инсталација】Моќ Инвертер е едноставен за користење, само се Инсталира и користи, ви нудиме многу погодности. 【Одлични Перформанси】Изградена-во 2 ладење фанови, ниско ниво на бучава, брзо топлина дисипација, стабилна и точни излезен напон.【Одлични Перформанси】Изградена-во 2 ладење фанови, ниско ниво на бучава, брзо топлина дисипација, стабилна и точни излезен напон.Инверторот може да се конвертира DC12 V на AC напон 220 V, професионални и стабилни перформанси.Инверторот може да се конвертира DC12 V на AC напон 220 V, професионални и стабилни перформанси. 【Супер Функција】Дигитални екранот, со висока дефиниција, јасни и интуитивни.

Главните својства

     :