.

Младата 18mm 12 Точка Комбинација Клуч - CCW29-05

Младата 18mm 12 Точка Комбинација Клуч - CCW29-05

DEN 385.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Неверојатна сила и отпорност на корозија од специјално формулиран и термички обработени хром легиран челик.Off-агол вчитување дизајн на кутија крајот обезбедува подобра контрола и го намалува fastener заокружување.Димензии печат на двете страни на секој клуч за лесна идентификација.Светол, полн полски хром финиш лесно да се брише чисти и отпорен на корозија.Ги исполнува или го надминува ASME и ANSI спецификации.Светски познатиот Полумесечина бренд претставува нашата нова линија на комбинација клуч сетови.Овие алатки имаат неверојатна сила и супериорен отпорност на абразија и корозија, што се должи на нивните Crestoloy® легиран челик термички обработени изградба.Овие клучеви се сретнат нови ANSI и ASME спецификации и доаѓаат со целосна гаранција за квалитет.Полумесечина - обезбедување на квалитетни алатки доверени од трговија од 1907 година.

Главните својства