.

SK Цвет Stamens 2 Снопови на 160-180 Произлегува Бисер Stamens за Scrapbooking Pistil Торта Декорација Занает DIY, 2.17-Инчен, Жолта

SK Цвет Stamens 2 Снопови на 160-180 Произлегува Бисер Stamens за Scrapbooking Pistil Торта Декорација Занает

DEN 1192.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : За 2mm глава x 2.17 инчи долго.КОЛИЧИНА : постојат два снопови equals (еднакво) до (160-180)компјутери.Тема : безбедно и нетоксичен.Употреба : флорални stamen торта декорација за DIY.Едноставно место во кралската шлаг или заболување на паста цвет центри пред сушење.Големина : 2.17" должина, 2mm head Quality : 2 Снопови (Околу 160-180 компјутери)Совршен за цвет правење Мали занаетчиски projects These се рачно изработени, големината може да биде малку различен.Бојата може да биде малку поинаков поради бојата на секој поединец да го следи.

Главните својства