.

Електричен камин lilanping Домаќинство Брзина Thermoelectric Грејач, Симулација Пламен, Заштеда на Енергија, 2 Температурни Нивоа, Двојно Вратата Дизајн, 32.6x20x44.9cm

Електричен камин lilanping Домаќинство Брзина Thermoelectric Грејач, Симулација Пламен, Заштеда на Енергија,

DEN 568.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ротари копчето - прилагодете ја температурата и пламен големина се префрлите на контрола. 3 D пламен - блиску до реалниот јаглен ефект.Две брзина и температура на вредноста(800/1500 W).Size-за 32.6x20x44.9cm.Отстранлив tripod.Име на производ : Симулација пламен heater Power : 800-1500 WSize : 32.6x20x44.9cm Апликација област : 25㎡забелешка : Сите податоци се рачно мери, има некои грешки, ве молиме да се разбере.Поради светлина и опрема, постојат некои разлики помеѓу бојата на сликата и бојата на објектот, кој и да е случај.

Главните својства