.

WYYZH Анти-Отсјај Екран Заштитник за ЖИВО ТВ Екранот Заштитници Анти Зрачење Ублажување на Око Замор Следи Екран Заштитник Сино Светло Екран Заштитник

WYYZH Анти-Отсјај Екран Заштитник за ЖИВО ТВ Екранот Заштитници Анти Зрачење Ублажување на Око Замор Следи Екран

DEN 3047.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

★ Анти-сина светлина екран заштитен филм : се филтрираат сино светло и да ги елиминираат око притисок; преку професионални SGS тест, нашата заштитна фолија може да се филтрираат повеќето штетни сина светлина; се грижи за семејството и детските очи за да се спречи myopia. ★ Екран Заштитник : Тоа е поделен на high-definition верзија и мат верзија, од кои и двете се high-definition и не влијае на визуелниот ефект; на мат верзија го прави на ТВ екранот светлина мека, дури и ако се види ТВ за долго време, вашите очи нема да се изморуваат. ★ Анти-Судир : 4 H цврстина, заштита на ТВ од деца и домашни миленици, и да се спречи во ЖИВО од надворешни штета. ★ Анти-Отпечатоци Нафта Дамка : Одберете висок квалитет на полиетиленски материјал, анти-отпечатоци нафта дамка, лесно да се чисти, нема потреба да се грижите за децата scribbling на екранот. ★ Лесно да се Инсталира и да ги Отстраните : ставете инсталација може да бидат отстранети со модата, кој е многу удобен, избегнување на генерирање на меурчиња, и работата е многу едноставна.БРЕНД : WYYZHTV Екран Заштитници/Анти-Отсјај Екран Protector Product материјал : три-слој PETProduct класификација : HD верзија/мат верзија★ карактеристики на Производот : анти-рефлективен/анти-зрачење/анти-myopia/filter сина светлина, олеснување на компјутер око замор, да ви помогне да спиете подобро, итн★ Лесно да се Инсталира : неколку минути без алатки.Само ја отвори пакетот и инсталирате нов ТВ екран заштитник на lcd ТВ★ Погодни за Сите : Погоден за nearsighted луѓе, ученици, малку девојки, канцеларијата на работниците, социјалните медиуми зависници, онлајн гејмери, мода љубовници, etc Suitable за : 27-75 инчен ТВ (уредувачки)★ Главниот Feature1. Анти-scratch2. Лесно да се чисти и durable3. Високо ниво на транспарентност, врати бојата authenticity4. Автоматско адсорпција без bubbles Package Вклучува : HD version Anti-Blu-ray екран заштитник x 1 Cleaning комплет x 1★ Забелешки : 1. Ве молиме мерка на екранот пред купување, мерење на внатрешниот екран без граница.2. Постојат два слоја на транспарентен филм во средината на ТВ заштитна фолија.Запомнете да откине на внатрешниот слој.Отстрани надворешниот слој по ТВ филм е целосно да се вметнат на екранот★ Опис : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил прво, ние дефинитивно ќе ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.

Главните својства