.

Сетх Кол Канарските Скица Следење на Хартија,Жолта,18IN X 50YD се Тркалаат

Сетх Кол Канарските Скица Следење на Хартија,Жолта,18IN X 50YD се Тркалаат

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Економски скицирање и следење на хартија.Канарските жолта. 18-x-50-двор се тркалаат. 7lb хартија тежина.Лесни жолта скицирање на хартија за брз roughs и прелиминарни цртежи.Произведува задоволителни diazo копии. 7 lb.

Главните својства