.

2003 ЗАСЕКОГАШ ICHIRO SUZUKI + BRETT BOONE ДВОЈНА BOBBLEHEAD СИЕТЛ МОРНАРИТЕ НАНЕ

2003 ЗАСЕКОГАШ ICHIRO SUZUKI + BRETT BOONE ДВОЈНА BOBBLEHEAD СИЕТЛ МОРНАРИТЕ НАНЕ

DEN 3119.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние сме Сите Американски Sportscards во бизнис продажба sportscards,евиденција,материјали и сувенири.од 1980 година. ПРОДАЖБА Е ЗА ЕДЕН (1)2003 ICHIRO SUZUKI + BRETT BOONE SORIANO ДВОЈНА BOBBLEHEAD ЗАСЕКОГАШ ТИ ДАВА ОВАА СЕРИЈА НА ТИМОТ ДРУГАРИ ОД СВОИТЕ ЛЕГЕНДИ НА ДИЈАМАНТ BOBBLEMATES СЕРИЈА.РАЧНО НУМЕРИРАНИ 414 НА 504 ОТВОРИ 1 ВРЕМЕ ДА СЕ ЗЕМЕ ФОТОГРАФИЈА!ТУКА Е РЕТКОСТ И ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА СИТЕ ФАНОВИ КОИ СЕ СОБЕРАТ ДЕРЕК ICHIRO BOBBLES!ДЕЛ ОД ЛЕГЕНДИТЕ НА ДИЈАМАНТИ КОЛЕКЦИЈА ИЗДАДЕНИ ОД ЗАСЕКОГАШ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПРЕДМЕТИ BOBBLE СТОИ САМО ПОД 9 ИНЧИ.СОСТОЈБА : ИЗГЛЕДА НАНЕ НЕКОИ BOBBLEHEAD КУКЛИ, БИДЕЈЌИ ТИЕ СЕ РАЧНО НАСЛИКАНИ И НАПРАВЕНА ПОНЕКОГАШ ЌЕ СЕ СВОЈСТВЕНИ ДЕФЕКТ НА ТОА.И АКО ТИЕ ГО ПРАВАТ, МОЖЕ ДА СЕ СМЕТА ДЕКА ВО НАНЕ СОСТОЈБА.КУТИЈА СОСТОЈБА : 8 КВАДРАТНИ АГЛИ.

Главните својства