.

Fonzci 2 парчиња Соларна Ѕид Светла Празен Ѕид Светилка Соларна LED Соларна Ѕид Светла Отворено Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА за Двор Градина Гаража и Пат

Fonzci 2 парчиња Соларна Ѕид Светла Празен Ѕид Светилка Соларна LED Соларна Ѕид Светла Отворено Водоотпорен

DEN 1415.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ВИСОК КВАЛИТЕТ : сончевата ѕид светла се главно изработени од пластика за трајност со декоративна обвивка за да се обезбеди убава осветлување околу вашиот дом.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Класичен црн дизајн, лесно да се одговара со вашата куќа, покажува уникатен вкус и елеганција оркестарот.Времето отпор и може да се користи во влажни локации.АВТОМАТСКО вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ СЕНЗОР : Соларна виси светилка за отворен е целосно соларен, го направи тоа не е само заштеда на енергија и еколошки пријателски, но исто така и трошоците-ефективна без дополнителни сметки за електрична енергија.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Без жици, доаѓа со монтирање на комплет за ѕидови, едноставно завртка ѕидот светла во било кој ѕид, пост или пол, со монтирање на комплет.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Соларна ѕид светла погоден за употреба на отворено, топло светло додава елеганција и боја на вашиот отворено животни средини, идеален за градина, на тревникот, патио, двор, тремот.Карактеристики : - Соларни ѕид светла можат да го издржат најмногу временските услови, како што се сонцето, дождливо, мраз и снег, и е погоден за повеќе сезони.- Надворешниот ѕид светлина тела можат да бидат одлична декорација за вашиот дом, како што се ходникот, балкон, градина, гаража, тремот, патио, дворот итн.Спецификации : - Материјал : Пластика - Големина : 8.3x10.5см / 3.3x4.1in - Боја : Black Package Содржина : - 2 x Ѕид Светла.

Главните својства