.

ROL15-2847-01 Горниот Platen Ролери за Datamax M-Class Етикета Принтери M4206 M4208 M4210 M4212 M4308

ROL15-2847-01 Горниот Platen Ролери за Datamax M-Class Етикета Принтери M4206 M4208 M4210 M4212 M4308

DEN 1968.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Горниот Platen Ролери за Datamax M-Class етикета принтери : М-4206 М-4208 М-4210 М-4212 М-4308. Замена за Datamax ROL15-2847-01 platen ролери.Answer : ___________________________ Note : platen ролери доаѓа witout лежишта, и не одговара за други печатач модели не се споменува.Ве молиме да се свесни за ова и двојно проверете печатач модел пред да го купите.Ако сте фан на дв дека не се сигурни, само нас контакт.Се грижи слободен купување на : 90 дена гаранција за квалитет.Било прашање пред купување или за проблем во текот на користење, само контактирајте Partshe за бесплатна техничка поддршка.Ние ќе ви одговори во 24hrs да се реши тоа надолу во потрага по некои детали.Испорака : обично се испраќаат во рок од 48hrs по плаќање, 10-18 (стандарден, со e Packet или DHL e-commerce) или 4-6 (забрзана, од Fed Ex или DHL express) работни дена за НАС.ROL15-2847-01 Горниот Platen Ролери за Datamax M-Class Етикета Принтери M4206 M4208 M4210 M4212 M4308.

Главните својства