.

МИЛИОНИ ДЕЛОВИ Светлата Собранието Компатибилен со 2006-2013 Chevy Impala 2006 2007 Chevy Монте Карло Замена Headlamp Возење Светлина 25958359 25958360 - Хром Домување Килибар Рефлектор Јасно

МИЛИОНИ ДЕЛОВИ Светлата Собранието Компатибилен со 2006-2013 Chevy Impala 2006 2007 Chevy Монте Карло Замена

DEN 1077.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Fitment : Компатибилен со 2006-2013 Chevy Impala; Компатибилен со 2006 2007 Chevy Монте Карло; Компатибилен со 2014-2016 Chevrolet Impala Ограничен (Ограничен САМО) (ве Молиме да се СОВПАЃААТ со вашето возило модел на левата врвот).Осветленост Дел Број : 25958359 25958360. Директни ОЕМ Замена сосема идентични фабрика единица.Сигурен Квалитет : Направени од страна на ОЕМ одобрени & ISO сертифицирани производители.со материјал кој ги исполнува или го надминува ОЕМ барања.Надградена домување е во шок и отпорни на топлина, обезбеди подобра издржливост во споредба со другите предните светла.Супериорен леќа има добра светлина трансмисија, висока цврстина и одлично се рециклира за да се спречи yellowing и пукаат.Запечатени Дизајн : Водоотпорен изградба гарантира дека нашите фарови се целосно затворени за да се спречи надвор од влага и работа и во секој случај на лоши временски услови, како што се дожд, снег, песок, итн.Answer : ___________________________ Note : Пар на фарови со двете лево (возачот страна) и право (патнички страна).Обезбедени Без Сијалица.Инсталација настава не е вклучена.Професионалната инсталација, би било препорачливо.Компатибилен со 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Chevrolet Impala.Компатибилен со 2014 2015 2016 година Chevrolet Impala Ограничен (Ограничен САМО).Компатибилен со 2006 2007 Chevrolet Монте Карло.

Главните својства