.

LN ЉУБОВ ГНЕЗДО веб Камера 1080P HD Компјутер, Камера Стриминг Веб Камера Мала Камера Широк Приказ Агол USB веб-Камера со Микрофон за PC, Mac Лаптоп, Десктоп Видео Повик (LNUS-Web

LN ЉУБОВ ГНЕЗДО веб Камера 1080P HD Компјутер, Камера Стриминг Веб Камера Мала Камера Широк Приказ Агол USB

DEN 2311.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

1080 P FULL HD КАМЕРА : Нашата 1080 P камера снабдување Јасни Кристално Јасна Слика и Видео.Веб камера фотографира вашите клипови во вистинска 1080 P слава, и 30 рамки во секунда, па дури и на повеќето детални шминка вежби изгледаат јасни и јасно.СТЕРЕО МИКРОФОН : веб Камера вградена во намалување на бучава микрофон, чувствувате стерео аудио, која овозможува јасно и природен звук, ги собереш вашиот глас на околу 6-9ft растојание, дури и во бучна средина.ПРИРАЧНИКОТ се ФОКУСИРА на ДИЗАЈН на : Фиксен фокус компјутер камерата прави висока дефиниција видео во широк агол, Одлична за webinars, видео конференции, live streaming итн.Обезбедуваат одличен квалитет на видео стриминг на социјални игри и социјалните медиуми како што се You Tube, Facebook, Грч, Skype.ЛЕСЕН за инсталација & ИГРА и PLUG : 1080 P камера камера, со слаба светлина корекција, го прави да се види јасно, дури и во слабо светло.Овој USB камера е многу лесен за употреба, само Plug and Play, БЕЗ дополнителни возачот се бара.КОМПАТИБИЛЕН со МУЛТИ-СИСТЕМ : Разноврсна 1080 P USB камера за игри, видео разговор, блогирањето, конференции и во Живо стриминг, широко се работи со Windows 10, Windows 7/8, Windows 2000, Windows XP, Mac OS и Linux и др.Веб камера Параметри : Возење Тип : Plug and Play без Возач Екран Резолуција : 1920*1080 Интерфејс Тип : USB2.0 Тип на Сензор : CMOS Scintillation Контрола : 50 Hz Микрофон : Вграден Микрофон Производ Големина : 2.8*2.0*1.7 инчен Услуги на Клиентите : 24 часа услуги на клиентите, 30-дневниот гаранција за парите назад и 12-месечен техничка поддршка.Ако имате било какви прашања или проблеми со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно.

Главните својства