.

EDDJOND Робот Блокови Тремот Картон Cutouts Вратата Банер Добредојдовте Роденден Декорација Видео Игра Тема Партија Ѕид Виси Гарланд Соба Декорација Деца, Момчиња и Дево

EDDJOND Робот Блокови Тремот Картон Cutouts Вратата Банер Добредојдовте Роденден Декорација Видео Игра Тема

DEN 352.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Градежни Блокови Светот] Добредојдовте Во Светот На Градежни Блокови, донесе атмосфера на онлајн игра светот на реалниот свет, и донесе Вие и Вашите Пријатели Вистински Робот Коцка Тема Искуство. [Издржлив материјал] Нашите производи се направени од картон, кои се трајни и не е лесно да се солза.Тие се многу погодни за украсување партии, сали, пред тремови и магацините. [Различни приврзоци] Тоа може да се состави во плакат стил или вертикална виси стил.Тоа е убаво висеше на двете страни на вратата.Исто така можете да го изберете вашиот омилен цртан филм и висат тоа одделно.Тоа е навистина мулти-цел декоративни сет!. [Мултифункционален употреба] Овие робот градење на блок тема украси се цртан филм шарени украси, тие можат да бидат собрани во банери или тремот декорација страни.Тие, исто така може да се користи и како украсни знаци да се држиме за секое место што сакате да ги красат, и исто така можете да ги користите како фото потекло. [Применливи прилики] Овој производ може да се користи не само како декорација за роденден партии, но исто така и за другите сродни игра-тематските страни.Можете исто така да го користите на било кое место ви се допаѓа, и тоа е исто така многу погодни за Употреба со други партии.Децата ќе бидат среќни да имаат овие совршена декорација во партијата или во нивните playroom или спална соба.Дали сакате да имате совршен робот градење на блок тема партија?Тогаш ве молиме да побрзаат и да купам тоа!Нашите Робот Блокови виси на вратата декорација е неопходен за избор!Нашите Робот Блокови тема тремот банер може да направи вашата партија повеќе совршена и уникатна, И Направете ја Вашата Партија изненадување пријатели.Нашите Робот Блокови тремот банер пакет содржи: 8*Различни дизајн дела 3*лепак точки, 1*црвена панделка На големината на нашите Робот Блокови тема тремот банер се мери со рака.Може да биде малку отстапување, но тоа дефинитивно ќе ве задоволи.Должината на цртан филм хартија картичка е 10.3 инчи * висина е 10.7 инчи.Што чекаш?Цел сега!Нека вашата партија се украсени однапред, чекање за вашите роднини и пријатели да се дојде.Наша цел е колку што ние може да ви обезбеди со повеќе задоволителна услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашиот продажен тим ќе реши проблем за вас, како е можно поскоро.Ви посакувам среќен шопинг и да имаат незаборавен партија или карневал момент.

Главните својства