.

Тенок Вертикална Ладење Конзола се Залагаме За Xbox Еден Двоен Контролер за Полнење Доковите w LED Светла Полнење

Тенок Вертикална Ладење Конзола се Залагаме За Xbox Еден Двоен Контролер за Полнење Доковите w LED Светла Полнење

DEN 314.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Близнаци Вител Ладење Фанови Заштита На Xbox Еден Конзоли Дури И Под Топла Неповолни Услови.Две Тенок Контролер За Полнење Доковите За Plug And Play Или Акумулатори.Напојува Од Конзолата, Ниту Надворешно Напојување Потребно, Едноставно Plug And Play Со Вграден USB Напојување со Кабел.LED Индикаторот за Полнење Светла Покаже одговорност И Спречување на Преполнувањето.Место На Xbox Една Конзола На Трибината.Приклучок USB за Да Конзола.Притиснете На Копчето За Да Започнете Навивачите И Полнење На Контролори.Простор за заштеда на вертикален дизајн држи сè на дофат на вашите прсти и LED полнење индикатори се осигура вашата контролори се подготвени за акција.На оваа трибина е за Xbox Еден конзоли и не се одржи Xbox 360 или Xbox Еден X модели.Заштита на вашата конзола и да го работат без проблеми.

Главните својства