.

KANORINE 8pcs Помине Гел лак розова-серија Сет (6 бои + база & горниот слој) Впие исклучување УВ/LED Боја-Промена на Гел лак Долготрајни Гел Лак Нокти Поставите 10ml x8pcs

KANORINE 8pcs Помине Гел лак розова-серија Сет (6 бои + база & горниот слој) Впие исклучување УВ/LED Боја-Промена

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет Вклучени (8pcs x10ml Гел лак) : 6 X 10ml Боја со државниот Грб +1x10ml база на грб +1x10ml врвот грб.Kanorine Гел лак е направен од страна на не-токсични и безопасно смола.Боја отпорни, еластична и сјајна отпорни на секој тест.Не Штети на кожата.Сертификат : MSDS,SGS,CE.Карактеристики : долготрајни за најмалку 2-3 недели;.Kanorine Впие-оф гел лак, се однесува како лак, носи како гел и суши во веднаш по лекување со LED светилка или на УВ светлина.Боја отпорни, еластична и сјајна отпорни на секој тест.Погоден за природните нокти, УВ гел ноктите, лажни нокти, на доградба на акрилни нокти, ноктите совети, итн.Kanorine професионални помине гел лак Пакет Вклучени(8 парчиња) : 6 X 10 ML Боја Гел лак + 1x10ml база на грб +1 x10ml врвот грб Карактеристики : како На полски, носи како Гел, исклучен во минути Долго трае најмалку 2-3 недели Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впие-оф помине уметност во разумна цена Без мелење.Не поднесување.Нема време на сушење по примената Боја отпорни, еластична и сјајна отпорни на секој тест се бара сушење под УВ или LED Светилка Вид Потсетник : ве Молиме забележете дека поради различни прилагодувања на светлото и компјутерските дисплеи, вистинските бои може да се разликува малку од слики.Зошто да не полски чипови лушпи брзо ? 1. Не датотеката помине малку.ако сакате полски трае подолго,првиот чекор е важно,file ноктите и чувајте ги на суво. 2. Може да биде вашата база и врв грб не се со добар квалитет.Нашиот бренд основата и врвот грб ќе биде подобро,тоа е нашите клиенти повратни информации до нас ,ако се носат на полски нашата,тоа е подобро да се комбинираат нашиот бренд база и врв. 3. Основата и врвот се носат премногу дебел или inhomogeneous тогаш тоа ќе лушпи кои лесно.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Главните својства