.

MAGGIFT Црвено Божиќ Порибување со Снегулки Шема Бела Faux Крзно Манжетната за Божиќ Партија Декорација Деца Подарок

MAGGIFT Црвено Божиќ Порибување со Снегулки Шема Бела Faux Крзно Манжетната за Божиќ Партија Декорација Деца

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Совршен Божиќ Декорација - Додадете некои класичен стил на вашиот Божиќ декор со овој Faux Крзно Ткаенината Топло Божиќ Порибување.Лесно да се Откажам Направен во дизајн кој го отелотворува духот Божиќ совршено, овој црвено Божиќ порибување доаѓа со јамка прилог за лесно да виси.Двојно Слоеви - Исклучително добро направени.Рачно изработени, внимателно да се шие со двоен слој,се пополни со внимание и љубов.Големи Димензии-Дали ви се пополни тоа со бонбони canes, чорапи или други мали knick knacks, ова порибување е совршен завршувањето на допир да вашиот одмор оркестарот.

Главните својства