.

Земјата N Чиста Лаванда Етерични Масла | Lavandula Angustifolia | 3.4 Fl. Оз (100 Ml) | Чист Природен, Терапевтски Одделение | Совршен за Ароматерапијата, Масажа & Нега на Коса

Земјата N Чиста Лаванда Етерични Масла | Lavandula Angustifolia | 3.4 Fl. Оз (100 Ml) | Чист Природен,

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа го намалува навреденост и акни.Станува лесно се апсорбира во кожата и може да се даде дека се апсорбира сјај и блесок. ✔️ Нега на кожата СО ЛАВАНДА ЕТЕРИЧНИ МАСЛА - Направени со чиста и undiluted Лаванда Етерични Масла.Помогне да се лекува природата, како и на вашето тело со Земјата N Чиста. ✔️ ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Ние нудиме гаранција за квалитет.Ова е совршен за DIY козметички производи, како што е Hexane слободни, Parabens бесплатно, без синтетички мириси и вештачки соединенија кои уништување на животната средина.Станува лесно се апсорбира во кожата и може да се даде дека се апсорбира сјај и блесок.Тоа е исто така се направени повеќе стабилна на подолг рок на траење.Откријте рецепти да создадат рачно изработени сапун, крем, Лаванда Етерични Масла лицето измијте го, и други loveliness производи.✔️ МИРНА, НЕГУВАМЕ, И да ја ПОДДРЖАТ Нашата Лаванда Етерични Масла има високо ниво на Витамини.Лаванда Етерични Масла, исто така, лесно се добива ангажиран од страна на косата, за неспокојот и glossier изглед.Лаванда Етерични Масла, исто така, лесно се добива ангажиран од страна на косата, за неспокојот и glossier изглед. ✔️ МИРНА, НЕГУВАМЕ, И да ја ПОДДРЖАТ Нашата Лаванда Етерични Масла има високо ниво на Витамини.Направете ја вашата сопствена убавина и благосостојба на производи со Лаванда Етерични Масла и други високо квалитетни состојки од Земјата N Чиста.Ако не сте целосно задоволни со нашата Лаванда Етерични Масла, ве молиме контактирајте со нас за подобра резолуција. ✔️ ЛЕКУВАЊЕ СО животната СРЕДИНА – Земјата N Чиста целата палета на производи е направен од handpicked суровини.Откријте рецепти да создадат рачно изработени сапун, крем, Лаванда Етерични Масла лицето измијте го, и други loveliness производи. ✔️ Нега на кожата СО ЛАВАНДА ЕТЕРИЧНИ МАСЛА - Направени со чиста и undiluted Лаванда Етерични Масла.

Главните својства