.

Ултра-остри Хлапак Фолија за Екран Машина Глава Покритие Хлапак Фолија Екран Поставување на Браун 10B 20B Серија

Ултра-остри Хлапак Фолија за Екран Машина Глава Покритие Хлапак Фолија Екран Поставување на Браун 10B 20B Серија

DEN 287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Во рок од 18 месеци, вашиот хлапак ќе се намали во просек од 6,000,000 влакната.Во остварување на оваа значителна задача, сечење делови постепено ќе се истроши и вашиот избричат може да стане помалку блиски и удобно.Затоа се препорачува промена на вашата хлапак е фолија и машина блок на секои 18 месеци да се одржи вашата хлапак е максимална ефикасност.За ефикасна отсекува секој ден.Одговара за Браун 10 B 20 B Серија.Лесен за инсталација,чистење на жилет пред да ја инсталирате.Да се одржуваат на оптимално бричење перформанси, ви препорачуваме да треба да се исчисти бричење делови со редовно чистење на агенти и го замени фолија & машина блок на секои 18 месеци.Пакетот Вклучува : 1 Сет на Хлапак Фолија Екран Поставување.Спецификации : Хлапак замена фолија екран поставување.Лесно да се инсталира.Чистење на жилет пред да ја инсталирате.Тип : Хлапак Фолија Екран Поставување Материјал : ABS Карактеристики : едноставен за Инсталација, Замена, Електрични Жилет Додатоци Пакетот Вклучува : 1 Сет на Хлапак Фолија Екран Поставување.

Главните својства