.

Мајк Пастрмка Потпишан 36 (3 Метри Висок) Bobblehead2012 АЛ РОЈ/14 16 АЛ МВП MLB - Autographed MLB Фигурини

Мајк Пастрмка Потпишан 36 (3 Метри Висок) Bobblehead2012 АЛ РОЈ/14 16 АЛ МВП MLB - Autographed MLB Фигурини

DEN 1387.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Категорија; Autographed MLB Фигурини.Мајк Пастрмка Потпишан 36" (3 Метри Висок) Bobblehead "2012 АЛ РОЈ/14 16 АЛ МВП" MLB, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Мајк Пастрмка сувенири.Лос Анџелес Ангели сувенири.

Главните својства