.

Kelvinator KCHRI25R1DFE Стигнат до-во Замрзнувач, 1 Вратата, 25 сертификати.ft. - Не ' Рѓосувачки Челик

Kelvinator KCHRI25R1DFE Стигнат до-во Замрзнувач, 1 Вратата, 25 сертификати.ft. - Не ' Рѓосувачки Челик

DEN 712.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Надворешната температура на екранот.Отстранлив вратата заптивка за лесно чистење операции.Јаглеводородни ладилни гас R290 за најниско влијание врз животната средина (GWP=3) - ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ и HCFC слободни.Перка внатрешни работи назад,странични, врвот и на дното панели во бела големо Влијание Стиропор.Контрола со кабинетот температура на екранот.Авто-затворање и on-сајт на реверзибилна врата функција со брава и клуч.Температурата опсег : - 8 °Fmin / 5 °F max.

Главните својства